ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 Rregullat e Forumit !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit !   07.12.07 16:43

1 . Ndalohen te gjitha fyerjet nė forum...
2 . Ndalohen kyqjet me nick Ofendus ose Provokus...
3 . Ndalohen Sharjet dhe fjalet e Ndytura...
4 . Ndalohen Postimet nė Vendet jo Pėrkatėse ndaj Temės...
5 . Ndalohen Postimet Pornografike...
6 . Ndalohen Rreklamimet e Web Faqeve ne Signature/Firme...
7 . Ndalohen Bisedimet ne Forum si lloj chati bisedoni vetėm per titullin e temes...
8 . Mos mundohuni qe tė jeni vetem shfrytezus tė Forumit pėr nvojat tuaja Personale po Postoni edhe ju ne Forum..
9 . Ata antar qe deshirojn te bejn kerkesa ne Forum duhen qe te ken mbi 5 postime ose ajo Kerkes nuk Mirret Parasysh...
10 Gjuha zyrtare ėshtė Gjuha Shqipe tjera Gjuh ndalohen ..!

Shpresojm se do te ju Perbaheni rregullave...
Ndersa Pėr ata qė nuk ju perbahen ketyre Rregullave dot ken nje perjashtim total nga forumi "Ban ne IP"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
Rregullat e Forumit !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PREZANTOHU :: Rregulat Dhe Lajmerimet-
Kėrce tek: