ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 Shiloh Jolie-Pitt, foshnja mė me ndikim nė botė !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Shiloh Jolie-Pitt, foshnja mė me ndikim nė botė !   16.12.07 0:31


Vajza njėvjeēare e Angelina Joliet dhe Brad Pittit, ėshtė votuar si fėmija mė me ndikim nė botė nė listėn e re tė publikuar nga revista Forbes.
Vajza e vetme biologjike e ēiftit Jolie/Pitt kryesoi listėn e re tė bazuar nė paraqitjen nė media gjatė vitit 2007, duke e mposhtur njė varg fėmijėsh tė famshėm nėn pesė vjet. Vajza e Tom Cruiset dhe Katie Holmes, Suri, gjendet e dyta, derisa vajza e adoptuar e ēiftit Jolie/Pitt, Zahara, renditet e treta.
Top 10 pasardhėsit mė tė famshėm tė yjeve, janė si vijon:

1. Shiloh Jolie-Pitt
2. Suri Cruise
3. Zahara Jolie-Pitt
4. Sean Preston Federline (djali i Britney Spears)
5. Pax Jolie-Pitt
6. Sam Alexis Woods (vajza e yllit tė golfit Tiger Woods)
7. David Banda (djali i Madonnės)
8. Dannielynn Hope Marshall Birkhead
9. Cruz Beckham dhe
10. Romeo Beckham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
Shiloh Jolie-Pitt, foshnja mė me ndikim nė botė !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: