ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lohan ėshtė pjekur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 31
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Lohan ėshtė pjekur   17.12.07 5:53


Gjatė njė bisede pėr njė radio amerikane, aktorja Lindsay Lohan ka thėnė se ndjehet mirė qė gjėrat po ecin nė mėnyrė tė duhur dhe se ajo po ndjehet mė e pjekur.
21-vjeēarja ka thėnė, “Mendoj se jeta ime tash ėshtė mė ndryshe dhe unė kam ndryshuar, po rritem. Ishte koha qė tė piqem. Kam kaluar nėpėr shumė gjėra dhe tash jam njė person mė ndryshe. Ėshtė e mrekullueshme, gjithēka po shkon mirė”.
Aktorja, e cila sė fundi ėshtė ndarė nga i dashuri Riley Giles, ka folur edhe pėr planet e saja pėr njė udhėtim nė Afrikė, pėr njė mision humanitar, sė shpejti. “Vėrtetė mė pėlqejnė fėmijėt”, ka thėnė ajo, “dhe do tė ishte mirė sikur tė mund tė kthehesha nė atė kohė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
Lohan ėshtė pjekur
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovės me Shqipėrinė, ėshtė njė domosdoshmėri!
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: