ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 Norton AntiVirus 11 pėr Mac OS X10.5 Leopard

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Norton AntiVirus 11 pėr Mac OS X10.5 Leopard   17.12.07 5:54


Symantec ka prezantuar Norton Antivirus 11 pėr Mac OS X 10.5 Leopard. Softveri automatikisht i detekton dhe i largon viruset, skenon dhe dhe pastron fajllat e marrė nga mailat, si dhe ruan gjitashtu nga pikat e dobėta tė sovtferit. Pėr shkak tė numrit gjithnjė mė tėmadh tė multiplatformave Mac dhe PC, Norton Antivirus 11 pėr Mac skenon duke kėrkuar edhe PC dhe Mac pikat e dobėta, viruset dhe macro Viruset.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
Norton AntiVirus 11 pėr Mac OS X10.5 Leopard
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: