ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 FBI-ja krijon bazen me te madhe te te dhenave ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: FBI-ja krijon bazen me te madhe te te dhenave ne bote   24.12.07 6:14


FBI-ja amerikane ne luften kunder kriminalitetit dhe krimineleve do te krijoje bazen me te madhe ne bote me te dhenat biometrike. banka e te dhenave duhet te mundesohet prej qeverise amerikane me qellim ndjekjen dhe gjetjen e te dyshuarve ne mbare boten, deklaroi nje zedhenes i policise federale. Perveq fotografive dhe shenjave te gishterinjeve, ne te ardhmen do te mblidhen edhe te dhena per fytyren, te folurit dhe syte. Ky projekt do ti kushtoje rreth nje miliarde dollare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
FBI-ja krijon bazen me te madhe te te dhenave ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SHEJH SHEFQET SHEHU (1900-1952)
» Kurtesh Veliu: Kremte e madhe nė bletishtė
» Partizan Cene: Valicia e madhe ..!! Tregim horror ..Marre shkak nga nje ngjarje reale ..!!
» Konkurs letrar - Pėr nderė tė 100 vjetorit tė ngjarjes mė tė lavdishme tė historisė sė Malėsisė sė Madhe
» Kristaq Shabani:VEPRIMTARI E MADHE NE GJIROKASTER PER RILINDASIT E MEDHENJ BAJO E ĒERĒIZ TOPULLI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: