ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 Foto eksluzive te SHPATIT dhe AFERDITES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Foto eksluzive te SHPATIT dhe AFERDITES   27.12.07 17:41


Te gjithe e dim per lidhjen e kengetarit te njohur shqiptar Shpat Kasapit me modelen Aferdita Dreshaj.ZeriKosovar.com hedh disa foto eksluzive te ketij qifti ku mund te shihni se sa jan te lidhur bashke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
Foto eksluzive te SHPATIT dhe AFERDITES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara
» FOTO E JAVĖS
» Foto tė dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: