ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 RREFIMI I KNIGHTLEY

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: RREFIMI I KNIGHTLEY   08.12.07 14:31Shume femra mund te lakmojne fizikun e saj te holle, por duket se vete Keira Knightley nuk eshte shume e kenaqur me trupin qe ka. Aktorja rrefen per revisten In Touch se do te deshironte te kishte fizikun e Monica Beluccit, me me shume gjokse dhe kembe te mbushura. Knightley, tregon se nuk i pelqen te jete kaq e dobet, edhe pse ka theksuar se nuk vuan nga asnje crregullim ne sistemin e te ushqyerit.

"Jam lodhur duke degjuar komente se fakti qe jam e dobet ka te beje me ndonje semundje, anemi apo anoreksi" - eshte shprehur protagonistja bukuroshe e filmit Piratet e karaibeve.
Belucci do te interpretoje nje modele per veshje te brendeshme. Edhe aktorja Knightley ka punuar ne te shkuaren si modele , por natyrisht ka misheruar nje tjeter tip feminiliteti nga kolegia Monica.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
RREFIMI I KNIGHTLEY
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: