ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 Monica Belluci, gruaja me e bukur ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Monica Belluci, gruaja me e bukur ne bote   23.05.08 17:00Sipas nje sondazhi, Monica Belluci eshte gruaja me seksi qe do ta deshironin te gjithe.
Sondazhi eshte bere nga televizionni Francez, TFL dhe njerezit jane pergjigjur se eshte "gruaja fatale", "shume e bukur", "seksuale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
Monica Belluci, gruaja me e bukur ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: