ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Keywords
Navigation
 Kreu
 Forumi
 Antarėt
 Profili
 Ndihmė
 Kėrko
Sondazh

Share | 
 

 Bėni dashuri pėr shėndet mė tė mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 130
Age : 32
Location : Gjilan
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Bėni dashuri pėr shėndet mė tė mirė   28.04.10 5:02Ministri brazilian i Shėndetit, Jose Gomes Temporao, deklaroi se njerėzit duhet tė jenė mė aktivė pėr shkak tė shėndetit, ndėrsa nė kėto aktivitete bėn pjesė edhe tė bėrit dashuri.

Ai tha se kėtė e mendon seriozisht sepse tė rriturit duhet tė bėjnė ushtrime.
Ministri shtoi se vallėzimi dhe seksi ndikojnė pozitivisht nė shtypjen e gjakut.
Ai u bėri thirrje brazilianėve tė bėjnė dashuri pėr shėndet mė tė mirė, por natyrisht me mbrojtje adekuate. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tefik.5forum.info
 
Bėni dashuri pėr shėndet mė tė mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Gra tė mira e tė bukura Ju pėrshėndet poeti Vullnet Mato me poezinė DHURATA GRAVE
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: TE NDRYSHME :: Informacione-
Kėrce tek: